Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Хаджинов Дмитро Михайлович
Фото: Хаджинов Дмитро

Хаджинов Дмитро Михайлович

Рік народження: 1983

Державна зрада

  • ФАР
    Мерія Маріуполя звинуватила депутата у державній зраді. Допомагав росіянам паралізувати місто і створити гуманітарну катастрофу. Крім того, активно сприяє створенню окупаційної адміністрації в Маріуполі. Ймовірно депутат виступає інформатором ворожої армії та фактично корегувє обстріли критичної цивільної інфраструктури.

Опис політика

Депутат Маріупольської міської ради від ОПЗЖ

27 серпня 2022 року СБУ повідомила про підозру Хаджинову у держзраді за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 28 та ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України). За даними слідства, Хаджинова "призначили" заступником голови окупаційної адміністрації Маріуполя.

5 квітня 2022 мерія Маріуполя звинуватила депутата у державній зраді. Зазначаються, що він допомагав росіянам паралізувати місто і створити гуманітарну катастрофу. Крім того, активно сприяє створенню окупаційної адміністрації в Маріуполі. Ймовірно депутат виступає інформатором ворожої армії та фактично корегує обстріли критичної цивільної інфраструктури.

У 2020 році обраний депутатом Маріупольської міської ради від ОПЗЖ.

Був членом ради Маріупольскої міської організації політичної партії  "НАШІ".

Директор ТОВ "Клінол".

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу