Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Василець Дмитро Андрійович
Фото: Василець Дмитро

Василець Дмитро Андрійович

Рік народження: 1986

Фігурант Реєстру зрадників

Опис політика

Блогер та пропагандист. Голова партії "Держава".

У 2024 році Дмитру Васильцю оголосили підозру в посяганні на територіальну цілісність. Також він публічно підтримав війну проти України у відео на власному ютуб-каналі.

У 2022 році Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про припинення діяльності низки політичних партій. До списку потрапила і політична партія "Держава". 

Після початку війни Василець звинувачував в російському нападі на Україну "Захід" і повторював пропагандистську брехню Кремля, що Україна заслужила бути знищеною, бо "вісім років нищила Донбас". На своїй сторінці у фейсбуку чоловік стверджував, що це США "удалось достичь своих стратегических целей по достижению полноценного вооруженного конфликта Украины и России".

Також Василець веде телеграм-канал, де пропагує "русскій мір", розповсюджує фейки про масове вручення повісток, "війська НАТО", "тоталітарний режим Зеленського" та "шкоду вакцинації від Covid-19".

У 2020 році очолив політичну партію "Держава"

У 2019 році проводив у Варшаві, на форумі ОБСЄ, акцію підтримки журналіста Джуліана Ассанжа.

У 2015 році Дмитра арештували за допомогу російським бойовикам та сприяння сепаратистському телеканалу "Новороссия ТВ" , але випустили на свободу у 2018 році.

Того ж року Василець на посаді заступника секретаря громадської ради Міністерства інформаційної політики заблокував прийняття презентованої у Міністерстві співробітниками Фонду Відродження так званої "концепції інформаційної безпеки".

У 2014 - 2015 роках займався організацією кампаній з дискридитації українських ЗМІ та відобаження у них подій Революції гідності. Співпрацював з пропагандистом Анатолієм Шарієм. На момент акцій був журналістом "17 каналу". У 2014 році їздив на Донбас, знімав пропагандистські сюжети.

З 2013 року був головою Всеукраїнської громадської організації Цивільний правовий захист малого та середнього бізнесу.

Того ж року також розпочав журналістську діяльність, організувавши публічний портал новин "Правильне ТБ", започаткований нібито на противагу українському телебаченню. Насправді на ньому поширювалася російська пропаганда та вихваляння терористів.

З 2004 року займався бізнесом як інтернет-провайдер і постачальник програмного забезпечення в Києві

Освіта вища.

Закінчив Національний авіаційний університет (КНАУ), факультет інформаційних систем.

Народився 6 лютого 1986 року у Києві.

Посади у партіях

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу