Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Баленко Ігор

Баленко Ігор Миколайович

Рік народження: 1958

Характеристики політика

  • ФАРи: 4
  • Прогульництво

Опис політика

25 жовтня 2020 року обраний до Київради.  Член комісій Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

У 2015 році обраний депутатом Київської міської ради від БПП "Солідарність" на окрузі 26 (Дарниця). Член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією Bihus.info, Ігор Баленко став рекордсменом по перереєстрації бізнесу в окупованому Криму. У грудні 2014-січні 2015 років у російський ЕГРЮЛ були внесені відомості про чотири його компанії - ТОВ “Отель “Чайка”, ТОВ “Виробничо-комерційне об’єднання “Соляріс”, ПАТ “Ремез” і ТОВ “МП “Оптімум-К”. Засновником клону “Солярісу” виявився сам Баленко, а “Чайки” й “Оптімуму” - його українські компанії ТОВ “7 днів” і ТОВ “Н.С.К. Сіті”. Проте у декларації російські компанії Баленко так і не вказав.

У 2017 році Баленко посів друге місце з-поміж депутатів Київради за рівнем доходу. Того ж року депутат не брав участі у вирішенні 52% питань, які виносилися на сесії протягом року. Також у 2017 році Баленко опинився серед прогульників, пропустивши 29% засідань комісії та 25% засідань сесій міськради. 

У 2016 році Баленко втрапив до списку депутатів Київради, які, будучи присутніми на сесіях, не голосують. Баленко не голосував за 35% питань. Загалом протягом року депутат проігнорував 66% питань, які виносилися на сесії. 

У 2014 році Баленко став депутатом Київради від "УДАРу". У 2012 році Баленко балотувався до Верховної Ради як мажоритарник на 212-му окрузі в Києві. Видання "Лівий берег" повідомляє, що під час виборчої кампанії кандидат був помічений у підкупі виборців - від його імені поширювали дисконтні картки для пенсіонерів для купівлі товарів у супермаркетах "Фуршет".

У травні 2012 року Баленко покидає "Фронт змін". У 2010 році він очолив Київську міську партійну організацію "Фронту змін" (Арсенія Яценюка). У партії мав курувати екологічний напрямок. У 2008 році пройшов до Київради за списками "Громадського активу Києва" (ГАК).

У 2006 році став депутатом КМР від "Народного блоку Литвина", балотуючись у команді Віктора Пилипишина. У 2002 році був вперше обраний депутатом Київради. 

З 2006 року і до теперішнього часу працює головою Спостережної ради Приватного акціонерного товариства "Фуршет". У 1999-2002 роках працював директором ТОВ "Гарантія-Трейд".

У 1996-1999 роках був гендиректором ТОВ "Гарантія-Менеджмент". До того у 1987-1992 роках жив і працював у Грузії. А починав свою кар’єру в Києві під час навчання в Київському державному інституті іноземних мов (факультет французької мови, кваліфікація – викладач французької мови).

Приймальня: 02121, м.Київ, вул.Вербицького, 32-А, кімната 201, другий поверх (Дарницький район).

Телефон: 383-56-49.

Години прийому: Часи прийому: Пн.-Пт. з 9.00 до 17.00. Особистий прийом громадян: Години прийому: Пн.–Пт. з 10.00 до 18.00. Завідувач: Софілканич Михайло Михайлович. Бухгалтер: Ткаченко Юлія Євгеніївна.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація інвалідів "Інвойт" (ідентифікаційний код 26297345). Керівник: Смірнов Сергій Володимирович.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Період не вказано
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Баленко Ігор суміщає посаду почесного консула Перу та депутата Київської міської ради

  • порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності владні зловживання

Депутат Баленко просуває надання земельної ділянки в центрі Києва для своєї рідної фірми

  • діяльність в умовах конфлікту інтересів порушення антикорупційного законодавства

Ігор Баленко не декларує бізнес на окупованій території

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Київські депутати не задекларували бізнес

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу