Опис політика

Міжнародний Республіканський Інститут включив у перелік потенційних кандидатів.

Голова політичної ради партії “Народний фронт”. Народний депутат ВР України 8-го скликання. Обраний від партії “Народний фронт” під номером 1, склав повноваження через призначення прем’єр-міністром. Прем'єр-міністр України з 27 лютого 2014 року до 14 квітня 2016 року (в.о. з 12 квітня 2016). Обраний до ВРУ 7-го скликання від ВО “Батьківщина” під номером 2.

2012-2014 рр. був головою фракції ВО “Батьківщина” у ВРУ.

У 2010 році балотувався у президенти України як самовисуванець.

З 2009 по 2012 роки очолював політичну партію “Фронт змін”.

У 2007 році обраний по багатомандатному загальнодержавному округу до ВРУ від НУНС під номером 3 у списку і призначений головою Верховної Ради (2007 по 2008 роки).

Був міністром закордонних справ України у 2007 році, першим заступником голови Секретаріату Президента та представником президента у Кабміні (2006-2007).

Працював міністром економіки з 2005 по 2006 роки, першим заступником голови Одеської ОДА у 2005 році.

2003 - 2005 - Перший заступник Голови НБУ. 04.07.2004-16.12.2004 - в.о. Голови НБУ. 2001-2003 - міністр економіки Автономної Республіки Крим. До того працював на керівних посадах у сферах фінансів та права. Був членом Ради НБУ та РНБО. Закінчив правознавство в ЧНУ ім.Федьковича, другу вищу освіту здобув в ЧТЕІ КНТЕУ за спеціальністю “облік та аудит”. Кандидат економічних наук.

У 7 скликанні ВРУ ухилявся від особистих зустрічей з виборцями. У 6 скликанні ВРУ був визнаний прогульником засідань парламентського комітету. Взяв на себе провину за “тушкування” Олександра та Андрія Табалових на першому ж засіданні ВРУ 7 скликання. Зізнався у кнопкодавстві у 6 скликанні ВРУ.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 12 листопада 2008 - 12 грудня 2012 Блок "Наша Україна - Народна Самооборона"
  • 23 листопада 2007 - 12 листопада 2008 Позафракційні

Посади Посади

  • 27 лютого 2014 - 14 квітня 2016 прем'єр-міністр
  • 4 грудня 2007 - 12 листопада 2008 Голова Верховної Ради
  • 4 грудня 2007 - 17 вересня 2008 Голова Верховної Ради
  • 21 березня 2007 - 18 грудня 2007 міністр закордонних справ
  • 27 вересня 2005 - 4 серпня 2006 міністр економіки
  • 1 січня 2003 - 3 лютого 2005 Перший заступник Голови Національного Банку України
  • 4 липня 2004 - 16 грудня 2004 в.о. Голови Національного Банку України

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Інші порушення Інші порушення

  • 12 грудня 2012 р. Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 12 грудня 2012 р. Біографію на звернення не надано
  • 12 грудня 2012 р. Приймальні народного депутата приховано

Архів політичної агітації Архів політичної агітації