Фото: Лабунська Анжеліка

Лабунська Анжеліка Вікторівна

Верховна Рада 9, Батьківщина, №13 у списку, Член Політичної Ради Партії Батьківщина

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 13 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Членкиня Політичної ради партії ВО “Батьківщина”, голова Житомирської обласної партійної організації.

У 2015 році була обрана депутаткою Житомирської обласної ради як перша кандидатка від ВО “Батьківщина”. Була обрана головою обласної ради, але вже у 2016 році подала у відставку. Є головою фракції ВО “Батьківщина”. З 2015 року є керівницею ГО “Інститут розвитку Києва”.

Брала участь у Євромайдані. На виборах Президента України 2014 року була довіреною особою кандидата Петра Порошенка за ТВО №68 (Житомирська область). У 2014 році балотувалась до Верховної Ради за 63 округом (Житомирська область) як безпартійна самовисуванка.

У 2012 році була обрана народною депутаткою 7 скликання за тим же округом як безпартійна самовисуванка. Всю каденцію була позафракційною, була членкинею МФО “Рівні можливості” та Комітету ВРУ з питань верховенства права та правосуддя. У 2008 році заснувала БО “Благодійний фонд “ЛАВ”.

У 2007 та 2006 роках двічі обиралась народною депутаткою від Блоку Юлії Тимошенко 88 номером у списку як безпартійна. У 6 скликанні була пані секретарем Комітету ВРУ з питань правосуддя, у 5 скликанні - його членкинею. У 2011 році вийшла з фракції ВО “Батьківщина”.

У 2002 році балотувалась до Верховної Ради за 195 округом (Черкаська область) як самовисуванка. У 4 скликанні Верховної Ради була помічницею-консультанткою на громадських засадах народного депутата Костянтина Жеваго.

Адвокатка, старша пані партнер юридичної компанії “FCLEX”. З 2004 до 2006 року працювала начальницею управління ВАТ “Прогрес”. До 2003 року була членкинею Наглядової ради ТОВ “Полтавський ГЗК”. У 2002-2006 роках була директоркою ТОВ “Юридична компанія “Фінанси та Кредит Лекс”. 1995-2002 роки - начальниця юридичного відділу АТ “Фінанси та Кредит”.

До того працювала заступницею Голови Правління, начальниці юридичного відділу, старшою юрисконсульткою та юрисконсульткою у державних та приватних банках, а також державній страховій компанії.

Також була лаборанткою юридичного факультету КНУ ім.Т.Г.Шевченка, бухгалтеркою-претензіоністкою на Київській базі “Укоопторггалантерея”, пані секретарем судового засідання у суді.

Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”. З 2016 року навчається у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “публічне управління й адміністрування”. Кандидатка юридичних наук, Заслужена юристка України.

Балотування

  • 2019
    список №13
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2015
    список №1
    Житомирська обласна рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 63
    Не обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: самовисування. Округ 63, Житомирська область
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 195
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • Верховна Рада 6
  • 7 вересня 2011 — 12 грудня 2012
    Позафракційні
  • 23 листопада 2007 — 7 вересня 2011
    Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Блок Юлії Тимошенко

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань екологічної політики та природокористування
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань верховенства права та правосуддя
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Комітет з питань правосуддя
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 14 червня 2007
    Комітет з питань правосуддя

Помічники

Верховна Рада 7

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах

Посади

  • 12 листопада 2015 — 26 вересня 2016
    Голова Житомирської обласної Ради

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу