Фото: Арешонков Володимир

Арешонков Володимир Юрійович


Негативні характеристики

  • Гречкосійство Гречкосійство

Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради за 64 округом (Житомирська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” за округом №64 (Житомирська область). Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

У 2010 році був обраний депутатом Житомирської обласної ради від Народної Партії за 18 мажоритарним округом. З 17 листопада 2010 року стає першим заступником голови обласної ради.

З 2009 по квітень 2010 обіймав посаду заступника коростенського міського голови, а з квітня по листопад 2010 року був головою Коростенської районної державної адміністрації.


У березні 2006 року був кандидатом у народні депутати від Опозиційного блоку “Не так!”, № 225 в списку. Був членом СДПУ(о). З 2005 до 2009 року був проректором Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З 2001 по 2005 у різні періоди обіймав посади начальника відділу у справах національностей, міграції та релігії та начальника управління освіти і науки у Житомирській облдержадміністрації. З 1998 по 2001 рік був заступником коростенського міського голови.

Закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю “філолог-викладач російської мови та літератури”, НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління”. Доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства ЖДУ ім.І.Франка.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Посади Посади

  • 17 листопада 2010 - 25 жовтня 2015 Перший заступник голови Житомирської обласної ради
  • 15 квітня 2010 - 15 листопада 2010 Голова Коростенської районної державної адміністрації
  • 15 січня 2009 - 15 квітня 2010 Заступник коростенського міського голови
  • 15 квітня 1998 - 15 грудня 2001 Заступник коростенського міського голови

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Вигівська Тетяна Петрівна
  • Кирийчук Наталія Михайлівна
  • Козенюк Лідія Вікторівна
  • Шахрай Олена Василівна
  • Яковенко Алла Олександрівна

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Яковенко Алла Олександрівна