Фото: Козир Борис

Козир Борис Юрійович

Верховна Рада 8, ЄС, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 40

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 127 округу (Миколаївська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за округом №127 (Миколаївська область). Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту. У 2006 році балотувався до ВР 5 скликання від партії “Вперед, Україно!” 79 номером у списку, був безпартійним.

У 2014 році був заступником голови ДП “Адміністрація морських портів України” з економічних питань. З 2012 до 2014 року — заступник директора департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України. У 2012-2013 роках був доцентом ІПО НУК ім.Адмірала Макарова.

У 2011–2012 роках працював в.о. начальника ДП “СМП “Октябрьск”, у 2007-2008 роках обіймав посаду заступника його начальника. У 2009-2011 роках був заступником голови Державної адміністрації морського і річкового транспорту. 2008-2009 роки - перший заступник начальника ДП “Маріупольський МТП”.

З 2002 до 2007 року - директор ТОВ “Інт-Агро”, у 1997-2002 роках працював інженером кафедри інформаційних технологій Інституту військово-дипломатичної служби Академії Збройних Сил.

Закінчив Київський університет повітряних сил ім.І.Кожедуба за спеціальністю “інженер з програмного забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем” та КНТЕУ за фахом “менеджмент організацій”. Кандидат технічних наук.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 127, Миколаївська область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС. Округ 127
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Вперед, Україно!
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань транспорту

Кнопкодавство

Дивитись усі 40
20 грудня 2018
Законопроект 9122
23 листопада 2018
Законопроект 9000
23 листопада 2018
Законопроект 9260
20 листопада 2018
Законопроект 8339
8 листопада 2018
Законопроект 0203
8 листопада 2018
Законопроект 9260
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 80,0%
прогули 20,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу