Фото: Бенюк Богдан

Бенюк Богдан Михайлович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради від ВО “Свобода” (“Об’єднаних націоналістів”) 6 номером у списку як член партії.

Актор театру і кіно. Народний артист України. Заступник голови ВО “Свобода” зі зв'язків з українцями за кордоном, член Політвиконкому партії.

У 2000 році був співзасновником театральної компанії "Бенюк і Хостікоєв". У 1989-1994 роках паралельно з грою в театрі працював старшим викладачем в інституті театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого.

Вів телепрограми: "Шоу самотнього холостяка” на Першому національному і "Біла ворона" на 1+1. З 1980 року і до сьогодні – актор Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка. Раніше працював у Театрі юного глядача.

У 2015 році був обраний депутатом Київської міської ради 8 скликання за округом №40 (Деснянський район, Лісовий масив) від партії ВО “Свобода”. У 2014 балотувався до Верховної Ради 8 скликання від партії ВО “Свобода” (№4 у списку).

У 2012 був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії ВО “Свобода” (№2 у списку). Був головою підкомітету з питань міграційної політики, громадянства, статусу іноземців та осіб без громадянства, біженців та у зв'язках з українцями, які проживають за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

У 2008 році балотувався до Київської міської ради 6 скликання від партії ВО “Свобода” (№2 у списку), а у 2010 році - був обраний депутатом Київської обласної ради 6 скликання від партії ВО “Свобода” (№1 у списку”). У 2006 та 2007 роках балотувався до Верховної Ради від партії ВО “Свобода” (№4 у списку). 

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого.

За інформацією ЗМІ, був одним з учасників скандалу з побиттям голови НТКУ Олександра Пантелеймонова.

Прогульник пленарних засідань Київської міської ради 8 скликання.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Свобода"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Свобода"

Посади у партіях Посади у партіях


Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

На громадських засадах

Приймальні Приймальні