Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Петренко Олег

Петренко Олег Миколайович

Рік народження: 1973

Опис політика

Народний депутат України, обраний за 194 округом (м. Черкаси) від “Блоку Петра Порошенка” як безпартійний. Позафракційний, до 2017 року був членом фракцїї БПП.

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Член партії “Національний корпус” та ГО “Цивільний корпус “Азов”.

У 2014 році брав участь у бойових діях АТО у складі тоді ще батальйону “Азов”. Брав участь у Євромайдані у 2013-2014 роках.

У 2010 році балотувався до Черкаської міської ради за списком “Партії вільних демократів”. У 1998 році балотувався туди ж як самовисуванець за мажоритарним округом.

У 2008-2013 роках був генеральним директором обласного дочірнього підприємства “Черкаситурист”, у 2005-2007 роках був заступником генерального директора.

З 2007 до 2008 року був головою комітету з фізичної культури і спорту Черкаської міської ради. До того працював бухгалтером та заступником генерального директора у комерційних підприємствах.

Закінчив Харківський державний університет харчування і торгівлі за спеціальністю “менеджер-економіст” та Черкаський фінансово-економічний технікум за фахом “бухгалтер”.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Блок Петра Порошенка "Солідарність"

  Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

  Помічники

  Верховна Рада 8

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу