Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Старовойт Володимир

Старовойт Володимир Миколайович

Рік народження: 1966

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

У 2015 обрано депутатом Київської міської ради від партії “Батьківщина” по 66 округу Оболонського району.

Восени 2014 безуспішно балотувався до Верховної Ради України 8-го скликання від тієї ж партії по 217 одномандатному виборчому округу. Навесні 2014 балотувався від “Батьківщини” до Київради.

З 2011 року очолював партійний місцевий осередок “Батьківщини” в Оболлнському районі міста Києва. 2002-2006 було обрано депутатом Київської міської ради 4-го скликання від “Соціалістичної партії України”. Входив до постійної комісії землекористування.

У 1998 балотувався за списком “Соціалістичної партії” до парламенту. Був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 7-го скликання БЮТівця Олександра Бригінця, та на платній основі народного депутата 6-го скликання від НУНС Володимира В’язівського.

З 1983 працював монтажником і регулювальником радіоапаратури на машинобудівному заводі "Іскра" – отримав IV робітничий розряд. 

Упродовж 1987-1990 рр. поєднував навчання з роботою на посаді лаборанта науково-дослідного сектору Київського інженерно-будівельного інституту. В 1990-1991 рр. працював монтувальником сцени в Київському драматичному театрі ім. Лесі Українки. 

Отримавши вищу освіту в Київському держаному торговельно-економічному університеті, почав підприємницьку та консультативну діяльність в галузі економіки, фінансів торгівлі та будівництва. 

Обіймає посаду консультанта з економічних питань ТОВ "Еліганс-СК". Голова Ради Соціального центру мікрорайону "Перспектива-Оболонь". Член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "Соціальний центр мікрорайону "Перспектива-Оболонь" за адресою: м.Київ, вул. Маршала Малиновського, буд. 6-б, телефон: (044) 410-58-90. 

Помічники-консультанти: Акменс Валерій Володимирович, Михайлова-Сонсецька Єріка Георгіївна, Семикрас Олександр Васильович, Слесаренко Євгеній Ігорович.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Батьківщина"

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, Невідомо
Верховна Рада 8, На громадських засадах

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу