Фото: Веремеєнко Ольга

Веремеєнко Ольга Леонідівна


Негативні характеристики

  • Гречкосійство Гречкосійство

Опис політика

У 2015-му році обрана депутаткою партії “Батьківщина”. Членкиня постійної комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2014-му році балотувалася до Верховної Ради як самовисуванка у одномандатному виборчому окрузі №218 (частини Святошинського та Оболонського районів міста Києва).

Депутатка піарилася на дітях. У дитячий садочок на Миколая вона принесла солодкі подарунки, брендовані логотипами “Батьківщини” та її прізвищем, а також додала листівку з дорослим текстом.

Веремеєнко очолює ТОП-5 найбагатших депутатів Київради за рівнем доходів у 2016-му році, рівень яких був більше 26 млн грн. У 2017 році депутатка задекларувала утричі менший дохід і опинилася на 4-му місці у ТОП-5 найбагатших депутатів ради.

Депутатка входить до числа найбільш пасивних депутатів Київради. Вона не голосувала, будучи присутньою на засіданні, у 35% випадків.

Освіта. Київський національний університет ім. В. Гетьмана, спеціальність "Фінанси". Інститут політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса,  спеціальність "Державне управління".

З 2000 року - членкиня політичної партії "ВО "Батьківщина". З 2014 року – голова Оболонської районної партійної організації ВО "Батьківщина" та членкиня бюро Київської міської парторганізації.

Веремеєнко фігурує в скандалі та бійці з місцевими активістами, які звинувачують депутатку у сприянні хореографу Раду Поклітару будуватися в зеленій зоні.

Громадська приймальня: 04114, м. Київ, вулиця Автозаводська.

Телефон: 428-20-16.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "Берегиня Батьківщини" (ідентифікаційний код 40198407).

Керівник: Оруджева Людмила Миколаївна.

Помічники-консультанти:

  • Біляєв Микита Олександрович

  • Вікторів Василь Григорович

  • Захарченко Дмитро Васильович

  • Оруджева Людмила Миколаївна

  • Ягодкіна Вікторія Едуардівна


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Батьківщина"

Приймальні Приймальні