Фото: Німченко Василь

Німченко Василь Іванович

Верховна Рада 9, ОПЗЖ, №6 у списку, Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 6 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань правової політики. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”.

Народний депутат 8 скликання, обраний від партії “Опозиційний Блок” (№25 у списку), як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

Заступник голови ГО “Український вибір - право народу”, яку очолює Віктор Медведчук, директор Незалежного українського центру правових ініціатив та експертиз “Правова держава”.

Після 2005 року був постійним представником Кабінету Міністрів України в Конституційному Суді України. З 1996 до 2005 року працював суддею Конституційного Суду України, з 1996 до 1999 року - заступник голови Суду. З 1997 до 2005 року був головою редакційної ради “Вісника Конституційного Суду України”.

У 1990-1996 роках - суддя Верховного Суду України, з 1995 року - військової колегії Верховного Суду. З 1987 до 1989 року працював старшим консультантом юридичного відділу Президії Верховної Ради УРСР. До того був народним суддею Подільського районного суду м. Києва, суддею Київського міського суду, головою Печерського районного суду м. Києва, також працював слюсарем.

Обирався членом Ради суддів України, членом Ради Спілки юристів України, членом Координаційної ради Академії правових наук України, членом спеціалізованої ради із захисту дисертацій Академії прикордонних військ України.

Закінчив Харківську юридичну академію ім.Я.Мудрого за спеціальністю “правознавство”. Кандидат юридичних наук, професор. Заслужений юрист України. Генерал-полковник юстиції та Збройних Сил України.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання.

Балотування

  • 2019
    список №6
    Верховна Рада 9-го скликання: ОПЗЖ
    Обрано
  • 2014
    список №25
    Верховна Рада 8-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань правової політики
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя

Кнопкодавство

Дізнатися більше
12 листопада 2019
Законопроект 2299
17 вересня 2015
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 19 жовтня 1996 — 18 жовтня 1999
    Заступник Голови Конституційного Суду України

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу