Фото: Шуфрич Нестор

Шуфрич Нестор Іванович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 7 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань свободи слова. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Опозиційного Блоку” (№7 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У листопаді 2017 року долучився до партії “За життя!” Вадима Рабіновича.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від “Партії регіонів” номером 27 у списку. З 2010 до 2012 року був заступником голови РНБО України.

У 2010 році працював міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Також обіймав цю посаду у 2006-2007 роках. У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання 5 номером у списку “Партії регіонів”. У 2007-2014 роках був членом “Партії регіонів”.

У 2006 році балотувався до парламенту від “Опозиційного блоку “НЕ ТАК!” номером 4 у списку як член СДПУ(о). На місцевих виборах того ж року одночасно балотувався від того ж блоку до Верховної Ради АР Крим, Донецької обласної ради та Одеської міської ради, був обраний депутатом Верховної Ради АР Крим як перший номер списку блоку “НЕ ТАК!”. У 2004 році був уповноваженим представником Віктора Януковича у Верховній Раді.

У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання як самовисуванець на довиборах до Верховної Ради за 201 округом (Черкаська область). У тому ж році балотувався до парламенту від СДПУ(о) за 70 округом (Закарпатська область) та до Закарпатської обласної ради як самовисуванець за 6 округом, куди був обраний.

У 1998 році був обраний народним депутатом 3 скликання від СДПУ(о) за 70 округом (Закарпатська область), також балотувався до парламенту за партійним списком під номером 22. Був уповноваженим представником фракції СДПУ(о).

З 1999 року - член Національної ради з питань молодіжної політики при Президентові України. З 1996 до 2007 року - член СДПУ(о), з 1997 року - заступник голови Закарпатської обласної організації, з 1998 року - член Політради, у 2003-2005 роках - заступник голови партії, у 2005-2007 роках - перший заступник голови партії.

З 1991 до 1998 року працював президентом українсько-американського СП “Вест-Контрейд”. У 1989-1991 роках був комерційним директором СП “Текоп-Карпат”.

До того працював радником у будівельному кооперативі, інженером наукового центру “Хунгарологія” при УжНУ, перекладачем з угорської мови у торгово-промисловому підприємстві Міністерства Оборони СРСР.

Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю “історія”. Кандидат економічних наук. Майстер спорту СРСР зі стрільби з лука. З 2010 року - президент Федерації стрільби з лука України.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 4
  • 3 вересня 2002 - 25 травня 2006 Соціал-демократична партія України (об'єднана)
  • Верховна Рада 3
  • 12 травня 1998 - 14 травня 2002 Фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 11 березня 2010 Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 4
  • 5 червня 2003 - 25 травня 2006 Комітет з питань бюджету
  • Верховна Рада 3
  • 15 липня 1998 - 15 березня 2000 Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • 15 березня 2000 - 15 квітня 2000 Комітет з питань бюджету
  • 15 квітня 2000 - 14 травня 2002 Комітет з питань бюджету
  • 15 липня 1998 - 14 травня 2002 Контрольна комісія з питань приватизації
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань свободи слова

Посади Посади

  • 9 липня 2010 - 12 грудня 2012 Заступник Секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони
  • 11 березня 2010 - 10 липня 2010 Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
  • 12 грудня 2006 - 18 грудня 2007 Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Народний депутат Шуфрич фігурував у справі ГПУ щодо несплати податків

  • податкові зловживання: ухилення від сплати податків

Нестор Шуфрич та Онищенко отримали земельну ділянку у Козині у сумнівний спосіб

  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Депутати, судді і чиновники отримали подарунки,які ніяк не могли отримати

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Чиновники і депутати забудували прибрежну захисну зону Козинки і побудували там паркани

  • махінації з природними ресурсами: надання неправомірних преференцій при передачі землі у користування або власність
  • махінації з природними ресурсами: нецільове використання земельних ресурсів

Фірми Шуфрича і Бродського без дозволу будуть реконструювати річковий вокзал

  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Фірма Шуфрича буде забудовувати Рибальський острів попри відсутність дозволів

  • махінації з природними ресурсами: нецільове використання земельних ресурсів
  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Родина Шуфричів отримала землю в заповіднику сумнівним шляхом

  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Коросташ Тарас Анатолійович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Главацька Анна Йосипівна
  • Коросташ Тарас Анатолійович
  • Міланченко Ірина Олександрівна
  • Шикота Людмила Олександрівна

На громадських засадах

  • Барановська Тетяна Петрівна
  • Барановський Євген Антонович
  • Бут Андрій Васильович
  • Давидкін Юрій Володимирович
  • Дорошенко Євген Олександрович
  • Дудак Володимир Васильович
  • Колесніков Андрій Едвіхович
  • Кофан Сергій Єгорович
  • Куліш Наталія Володимирівна
  • Опаленик Андрій Степанович
  • Пінчук Вікторія Вікторівна
  • Прошкуратов Олексій Михайлович
  • Семінський Олег Валерійович
  • Сидорук Віктор Васильович
  • Сидорук Віктор Вікторович
  • Черепаня Вячеслав Михайлович
  • Черкасов Андрій Володимирович
  • Шинкаренко Ірина Михайлівна
  • Яцусь Сергій Іванович

Архів політичної агітації Архів політичної агітації