Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Тетерук Андрій

Тетерук Андрій Анатолійович

Рік народження: 1973

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання номером 8 у списку партії "Українська Стратегія Гройсмана".

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Народний Фронт” (№5 у списку) як безпартійний. Перший заступник Голови фракції “Народний Фронт”.

Голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Член Військової ради “Народного Фронту”.

У 2014 році був командиром добровольчого батальйону МВС України “Миротворець”, брав участь у бойових діях в АТО. У 2011 році заснував ТОВ “ВП Спецтехніка”. З 2007 до 2011 року працював начальником відділу безпеки у торговельному центрі у місті Києві.

У 2005-2006 та 2004-2005 роках служив у миротворчій місії України в Косово, був заступником командира, начальником штабу спеціального миротворчого підрозділу МВС України. У 1999-2003 роках служив у Збройних Силах України, був командиром взводу, роти, старшим помічником начальника штабу, заступником начальника штабу.

У 1999 році прийняв українське громадянство. До того служив командиром взводу та роти в російській армії на Далекому Сході.

Закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю “менеджмент організації” та Московське вище військове командне училище.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Народний фронт

  Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Комітет з питань національної безпеки і оборони

  Помічники

  Верховна Рада 8

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу