Фото: Бабій Юрій

Бабій Юрій Юрійович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, №75 у списку

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від партії "Народний Фронт" (№75 у списку). Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

2010—2015 — депутат Івано-Франківської обласної ради 6 скликання від політичної партії “Фронт Змін”, голова відповідної фракції, з 2012 до 2015 року - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. До цього працював на керівних посадах у комерційних підприємствах, інспектором на Івано-Франківській митниці та начальником науково-методичного центру кафедри соціально-економічних дисциплін Прикарпатської філії НАВС України.

Закінчив Івано-Франківське училище міліції МВС України, ЛНУ ветеринарної медицини ім.Гжицького за фахом “економіка” та МНТУ ім.Ю.Бугая за спеціальністю “правознавство”.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2014
    список №75
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ
    Обрано
  • 2010
    список №6
    Івано-Франківська обласна рада 6-го скликання: Фронт змін
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 3 лютого 2015 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • 27 січня 2015 — 3 лютого 2015
    Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 січня 2015 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики

Кнопкодавство

Дізнатися більше
11 липня 2018
11 липня 2018
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 85,0%
прогули 15,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу