Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Сироїд Оксана

Сироїд Оксана Іванівна

Рік народження: 1976

Опис політика

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Об’єднання “Самопоміч” (№4 у списку) як безпартійна. Заступниця Голови Верховної Ради, позафракційна.

З 19 жовтня 2019 року - голова партії “Об’єднання “Самопоміч”. До того була членкинею Політичної Ради партії та головою Київської міської організації.

Засновниця благодійної організації “Кирило-Мефодіївська фундація”. Членкиня Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при Президентові України.

У 2014 році була експерткою групи з питань реформи судової влади, конституційної та адміністративної реформ “Реанімаційного Пакету Реформ”.

З 2012 року - директорка Всеукраїнського благодійного фонду “Українська правнича фундація”. У 2004-2012 роках працювала національною менеджеркою проектів в українському відділенні ОБСЄ.

З 2003 року - приватна підприємиця. У 2002-2003 роках - міжнародна інтернка в юридичній компанії Оттави (Канада). 2001-2002 роки - керівниця апарату та пані секретар Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті Міністрів України.

З 1998 до 2001 року працювала юридичною радницею, експерткою, координаторкою у різних міжнародних проектах підтримки реформ в Українї.

1997-1998 роки - провідна спеціалістка апарату Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті Міністрів України. У 1996 році була помічницею народного депутата України Ігоря Юхновського. У 1994-1996 роках - помічниця голови Української республіканської партії.

Закінчила НаУКМА за спеціальністю “політологія”, КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “правознавство” та Оттавський університет (Канада, Master of Laws).

Освіта

  • Освіта
    Освітній рівень: освіта вища

    Балотування

    Фракції

    • Верховна Рада 8
    • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
      Позафракційні

    Міжфракційні обʼєднання

    Комітети

    • Верховна Рада 6
    • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
      Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

    Помічники

    Верховна Рада 8

    Посади

    • 4 грудня 2014 — 29 серпня 2019
      Заступник Голови Верховної Ради

    Посади у партіях

    Дивитись більше про політика в інших джерелах

    Декларації
    Посіпаки
    Посіпаки-2
    Реєстр національних публічних діячів
    Гарна Хата
    Вони голосують для тебе
    Серпом по рейтингу