Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Сисоєнко Ірина

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: Самопоміч — список №25

Рік народження: 1982

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Прогульництво

Опис політика

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Об’єднання “Самопоміч” (№25 у списку) як безпартійна. Заступниця голови Комітету, голова підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Голова Київської обласної партійної організації “Об’єднання “Самопоміч”.

У 2015 році стала ініціаторкою створення ГО “Координаційний центр допомоги учасникам АТО”. У 2014 році була співзасновницею та генеральною директоркою юридичної компанії “Бабич, Сисоєнко та партнери”.

Починаючи з того ж року - наукова співробітниця та викладачка Київського університету права Національної академії наук України. Здобувачка кафедри цивільного права Київського університету права НАН України.

З 2013 року - співзасновниця та голова “Благодійного фонду захисту прав медичних працівників”. Членкиня Асоціації адвокатів України та Асоціації юристів України.

З 2009 року була генеральною директоркою ТОВ “Патентно-юридична агенція “Бренд-Груп”. У 2005–2009 роках працювала головною спеціалісткою судового відділу управління захисту прав Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

Закінчила Міжнародний Соломонів Університет за спеціальністю “правознавство”, Національну Академію Внутрішніх Справ та Інститут Інтелектуальної Власності за фахом “право у сфері інтелектуальної власності”.

Прогульниця засідань Верховної Ради 8 скликання. Фігурантка антикорупційних розслідувань. ЗМІ писали, що у 2018 році Ірина Сисоєнко стала ініціаторкою зміни членів Коцюбинської ТВК ймовірно в інтересах міського голови Ірпеня Володимира Карплюка.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Обʼєднання "Самопоміч"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань охорони здоров’я

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу