Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Вусенко Юлія

Вусенко Юлія Василівна

Рік народження: 1982

Опис політика

В 2015 році обрана депутаткою Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації "Самопоміч". Перша кандидатка у списку. Не є членкинею комісій в Луцькій міській раді.

З 2015 по 2 березня 2017 - секретар Луцької міської ради. Поновилася за рішенням суду, але 6 липня 2017 року, коли депутати Луцької міськради виконали судове рішення, того ж дня вони повторно проголосували за її звільнення. Наразі вона продовжує боротися за посаду секретаря в судах.

2015 - березень.2018 – керівниця Волинської обласної партійної організації "Самопоміч". Виконує обов`язки голови Луцького міського осередку партії.

Координаторка програм Волинського Обласного Благодійного Фонду "Карітас Волинь" та представниця Благодійного Фонду "Ефективне суспільство". В 2014 році балотувалась до Верховної Ради від "Самопомочі" під номером 36.

З серпня 2013 року доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на юридичному факультеті. З 2004 року Юлія Вусенко викладає у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті.

1999–2003 рр – навчання в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника на юридичному факультеті.

Балотування

Фракції

  • Луцька міська рада 7
  • Період не вказано
    Обʼєднання "Самопоміч"

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах

Посади

  • 7 лютого 2017 — 21 березня 2017
    В.о. Луцького міського голови

Читайте на ЧЕСНО

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова партії "Слуга народу" Шуляк програла суд

Голова політичної партії "Слуга народу" та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади Олена Шуляк програла позов про захи...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу