Фото: Вусенко Юлія

Вусенко Юлія Василівна


Опис політика

В 2015 році обрана депутаткою Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації "Самопоміч". Перша кандидатка у списку. Не є членкинею комісій в Луцькій міській раді.

З 2015 по 2 березня 2017 - секретар Луцької міської ради. Поновилася за рішенням суду, але 6 липня 2017 року, коли депутати Луцької міськради виконали судове рішення, того ж дня вони повторно проголосували за її звільнення. Наразі вона продовжує боротися за посаду секретаря в судах.

2015 - березень.2018 – керівниця Волинської обласної партійної організації "Самопоміч". Виконує обов`язки голови Луцького міського осередку партії.

Координаторка програм Волинського Обласного Благодійного Фонду "Карітас Волинь" та представниця Благодійного Фонду "Ефективне суспільство". В 2014 році балотувалась до Верховної Ради від "Самопомочі" під номером 36.

З серпня 2013 року доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на юридичному факультеті. З 2004 року Юлія Вусенко викладає у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті.

1999–2003 рр – навчання в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника на юридичному факультеті.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Луцька міська рада 7
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Посади Посади

  • 7 лютого 2017 - 21 березня 2017 В.о. Луцького міського голови

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні