Фото: Фріз Ірина

Фріз Ірина Василівна


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 13 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань антикорупційної політики. Членкиня Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Пані міністр України у справах ветеранів з 2018 до серпня 2019 року.

У 2014 році була обрана народною депутаткою 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” (№30 у списку) як членкиня партії. Була головою підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони та членкинею МФО “Рівні можливості”.

У 2016-2018 роках очолювала постійну делегацію України у Парламентській асамблеї НАТО. Була членкинею постійної делегації України у Парламентській асамблеї ГУАМ та заступницею члена постійної делегації у ПА ОБСЄ.

У 2014 році працювала керівницею Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України, до того - керівницею Головного управління суспільних комунікацій та інформації АП.

У 2013-2014 була пані прес-секретарем ТОВ “Інтерстарч Україна”. З 2008 до 2013 року - провідна спеціалістка Апарату Ради НБУ.

2006-2007 роки - помічниця на платній основі народного депутата Петра Порошенка, у 2003-2005 роках, а також у 7 скликанні Верховної Ради України - його ж помічниця на громадських засадах. У 2005-2006 роках обіймала посаду помічниці Секретаря РНБО, завідувачки прес-сектору Служби Секретаря РНБО.

До того обіймала керівні посади у комерційних підприємствах, працювала менеджеркою зі зв’язків з громадськістю, мистецтвознавицею сучасного християнського мистецтва, директоркою та консультанткою антикварного магазину, товарознавицею та продавчинею.

Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури за спеціальністю “мистецтвознавець образотворчого мистецтва, критик” та НАДУ при Президентові України за фахом “управління суспільним розвитком”.

Кнопкодавка.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 22 листопада 2018 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 22 листопада 2018 Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань антикорупційної політики

Посади Посади

  • 22 листопада 2018 - 29 серпня 2019 Міністр у справах ветеранів
  • 9 вересня 2016 - 22 листопада 2018 Голова Постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Президії Центральної Ради Партії БПП
  • Член Центральної Ради Партії БПП
  • Член Центральної Ради Партії ЄС

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Бєлєсков Микола Миколайович
  • Левченко Ярослав Анатолійович
  • Масловська Ірина Борисівна
  • Нечипорук Любов Миколаївна
  • Свириденко Олександр Борисович
  • Удод Світлана Іванівна
  • Шевченко Наталія Олександрівна

На громадських засадах

  • Баронін Анатолій Станіславович
  • Басюк Юрій Петрович
  • Дружинін Вʼячеслав Ігорович
  • Іконніков Георгій Ігорович
  • Кустова Світлана Миколаївна
  • Маркевич Вадим Янович
  • Пастушенко Тарас Борисович
  • Шевченко Наталія Олександрівна
  • Юрко Сергій Олександрович

Статуси помічника