Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Іванченко Вадим

Іванченко Вадим Анатолійович

Рік народження: 1971

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

25 жовтня 2020 року обраний до Київради за 1 округом.  Перший заступник голови комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

Депутат Київської міської ради 8 скликання від партії "Українська партія "Єдність". Заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

За результатами моніторингу декларацій депутатів Київради 2016-го року, Іванченко потрапив до числа депутатів, які живуть за межею бідності.

З 03.2015 р. по теперішній час  працює заступником директора у ТОВ "Стугна".

З 01.10.2002 року по 20.03.2009 року працював заступником директора ТОВ "Стугна".

З 03.02.1993 року  по 01.10.2002 року працював виконавчим директором ТОВ "Гермес трейд ЛТД" .

З 28.01.1992 року по 01.02.1993 року був інструктором зі спорту МСП "Променергетик" .

З 21.03.1990 року по 28.05.1990 року працював водієм 3 класу Автотранспортного підприємства № 13003.

З 14.03.1989 року по 01.12.1989 року працював  слюсарем по ремонту автомобілів в Київському міжобласному центрі ВАЗ.

Освіта. У 2003 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Облік і аудит" та здобув кваліфікацію економіста з обліку і аудиту.

У 2011 році отримав диплом Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2006 році обирався депутатом Голосіївської районної у м. Києві ради 5 скликання. З 2012 року є віцепрезидентом благодійного фонду "Рідне місто моє".

Громадська приймальня: 03187, м. Київ, вулиця Академіка Заболотного, поверх 2.

Телефон: 067-970-29-98.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Єдність

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, Невідомо

Посади

  • 2013-06-07 — 2014-04-14
    Перший заступник голови Голосіївської районної державної адміністрації

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Київські депутати не задекларували бізнес

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу