Фото: Паламарчук Микола

Паламарчук Микола Петрович

Верховна Рада 8, ЄС, №36 у списку, Член Центральної Ради Партії ЄС

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 2

Опис політика

Депутат Верховної Ради 8 скликання, обраний від партії “Блок Петра Порошенка” (№36 у списку) як безпартійний, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Заступник голови ВГО “Сила і честь”, яку очолює Ігор Смешко.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” номером 14 у списку як безпартійний. Депутат Київської міської ради від Блоку Віталія Кличка (2008–2012), був 12 номером списку блоку під час виборів. У 2006 році балотувався до Верховної Ради від Народного блоку Литвина номером 86 у списку, був членом “Народної партії”.

Депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим (лютий 2004—квітень 2006), був обраний за 25 округом (м.Сімферополь) як безпартійний. У 1998 році балотувався до Верховної Ради 3 скликання як самовисуванець за 186 округом (Херсонська область).

З 2005 року - пенсіонер МВС. У 2001-2005 роках був заступником спочатку Державного секретаря МВС, згодом - Міністра внутрішніх справ України - начальником ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, З 2002 до 2009 року був почесним президентом та футболістом (лише 2003-2005 роки) ФК “Динамо-ІгроСервіс” (Сімферополь).

1999-2001 роки - начальник УМВС України у Полтавській області. До того з 1982 року пройшов шлях від інспектора дорожньо-патрульної служби до першого заступника начальника управління-начальника кримінальної міліції УМВС України у Херсонській області. Також працював водієм, токарем та учнем фрезерувальника.

Закінчив Національний юридичний університет ім.Я.Мудрого за спеціальністю “правознавство”, Херсонський національний технічний університет за фахом “економіка підприємства” та Новокаховський технікум ГМЕСГ (технік-механік). Генерал поліції 1 рангу. Заслужений юрист України.

Кнопкодав.

Освіта

  • 1981
    закінчив Новокаховський технікум ГМЭСГ за спеціальністю технік-механік, без відриву від виробництва
  • 1991
    закінчив Харківську Національну юридичну академію по спеціальності правознавство. Здобув повну вищу освіту
  • 2002
    закінчив Херсонський державний технічний університет по спеціальності економіка підприємств

Балотування

  • 2014
    список №36
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №14
    Верховна Рада 7-го скликання: УДАР
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Народний блок Литвина
    Не обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Верховна Рада 3-го скликання: самовисування. Округ 186
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    УДАР

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Кнопкодавство

Дізнатися більше
18 грудня 2018
18 грудня 2018
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу