Фото: Пацкан Валерій

Пацкан Валерій Васильович

Верховна Рада 8, ЄС, №38 у списку

Опис політика

Голова Рахункової палати України з 15 березня 2018 року. У 2014 році був обраний народним депутатом України 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” (№38 у списку) як безпартійний.

Був першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Головою підкомітету з питань зв'язків з українцями, які проживають за кордоном.

З 2015 року - голова Закарпатської територіальної організації “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” номером 19 у списку. До партії “УДАР” вступив у 2010 році, а з 2011 до 2014 очолював Закарпатську обласну організацію.

У 2006 році балотувався до Ужгородської міської ради. У 2001 році обіймав посаду голови виконавчого комітету Закарпатської обласної організації партії “Реформи і порядок”.

У 2008-2012 роках був генеральним директором ТОВ “Карат Мотор”. До того обіймав керівні посади у банках, працював старшим викладачем, в.о. доцента, заступником завідувача кафедри правознавства у Закарпатському інституті МАУП ім.А.Волошина”, юрисконсультом на ліскомбінаті, у юридичному відділі Закарпатського відділення Антимонопольного комітету України.

Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю “правознавство” та Закарпатський інститут МАУП ім.А.Волошина за фахом “банківська справа”. Заслужений юрист України.

Освіта

  • 1999
    закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобув повну вищу освіту.
  • 2005
    закінчив економічний факультет Закарпатського інституту ім. А. Волошина Міжрегіональної академії управління персоналом за спеціальністю «Банківська справа» та здобув другу повну вищу освіту

Балотування

  • 2014
    список №38
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №19
    Верховна Рада 7-го скликання: УДАР
    Обрано
  • 2006
    список
    Ужгородська міська рада 5-го скликання
    Даних немає

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    УДАР

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 98,0%
прогули 2,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу