Фото: Пацкан Валерій

Пацкан Валерій Васильович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Голова Рахункової палати України з 15 березня 2018 року. У 2014 році був обраний народним депутатом України 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” (№38 у списку) як безпартійний.

Був першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Головою підкомітету з питань зв'язків з українцями, які проживають за кордоном.

З 2015 року - голова Закарпатської територіальної організації “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” номером 19 у списку. До партії “УДАР” вступив у 2010 році, а з 2011 до 2014 очолював Закарпатську обласну організацію.

У 2006 році балотувався до Ужгородської міської ради. У 2001 році обіймав посаду голови виконавчого комітету Закарпатської обласної організації партії “Реформи і порядок”.

У 2008-2012 роках був генеральним директором ТОВ “Карат Мотор”. До того обіймав керівні посади у банках, працював старшим викладачем, в.о. доцента, заступником завідувача кафедри правознавства у Закарпатському інституті МАУП ім.А.Волошина”, юрисконсультом на ліскомбінаті, у юридичному відділі Закарпатського відділення Антимонопольного комітету України.

Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю “правознавство” та Закарпатський інститут МАУП ім.А.Волошина за фахом “банківська справа”. Заслужений юрист України.


Освіта

  • 1999 закінчив юридичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобув повну вищу освіту.
  • 2005 закінчив економічний факультет Закарпатського інституту ім. А. Волошина Міжрегіональної академії управління персоналом за спеціальністю «Банківська справа» та здобув другу повну вищу освіту

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Алєнтьєва Лариса Іванівна

На громадських засадах

Архів політичної агітації Архів політичної агітації