Фото: Писаренко Валерій

Писаренко Валерій Володимирович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули
  • Гречкосійство Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 168 округу (м.Харків) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат Верховної Ради 8-го скликання, був обраний за округом №168 (м.Харків) як безпартійний самовисуванець, з 2015 року - член депутатської групи “Партія “Відродження”, до того був позафракційним. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя (був ним і попередні три каденції, у 2012-2014 роках - головою).

У 2012 році був обраний до Верховної Ради України 7 скликання за тим же округом, висунутий від “Партії регіонів” як безпартійний. З 2011 року - почесний президент ВГО “Нові Рубежі”.

У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко номером 74 у списку, був членом ВО “Батьківщина. У 2010 році вийшов з фракції “БЮТ-Батьківщина” та вступив до фракції “Партії регіонів”.

У 2006 році був обраний до Верховної Ради 5 скликання від Блоку Юлії Тимошенко номером 75 у списку як безпартійний.

У 2016-2018 роках був віце-головою Бюро Групи експертів з відновлювальної енергетики та Віце-головою Бюро Групи експертів з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН.

З 2011 до 2014 року працював доцентом кафедри конституційного, муніципального та міжнародного права ХНУ ім.В.Каразіна. У 2010-2013 роках - викладач на кафедрі конституційного права КНУ ім.Т.Г.Шевченка. У 2002-2006 роках займався приватною адвокатською практикою.

Закінчив Академію адвокатури при КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “адвокатура”. Кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України. Лауреат премії “Юрист року” у номінації “Законодавець року” у 2011 році.

Прогульник пленарних засідань та засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 6 березня 2015 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" 17 червня 2015 - 29 серпня 2019
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань правової політики та правосуддя

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Андрієнко Ігор Олександрович
  • Вендрова Ольга Василівна
  • Кисель Олеся Олександрівна
  • Коваль Ганна Леонідівна
  • Конюхов Олександр Віталійович
  • Котковська Валерія Вікторівна
  • Кроленко Юрій Якович
  • Лянной Ігор Георгійович
  • Писаренко Володимир Семенович
  • Романова Ірина Миколаївна
  • Удовиченко Наталія Миколаївна
  • Хохич Ігор Михайлович
  • Чуб Ольга Ігорівна
  • Шиян Василь Йосипович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Залізнюк Віктор Валентинович
  • Крохмалюк Людмила Петрівна
  • Шевченко Тарас Миколайович

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Шаперенков Кирило Володимирович