Фото: Пресман Олександр

Пресман Олександр Семенович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 139 округу (Одеська область) як безпартійни самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний за 139 округом (Одеська область) як безпартійний самовисуванець, член депутатської групи “Партія “Відродження”. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.  

У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання за тим же округом від “Партії регіонів” як член партії. 22 лютого 2014 року вийшов з фракції “Партії регіонів”, за кілька днів вступив до групи “Економічний розвиток”.  

У 2010-2012 роках - депутат Одеської обласної ради. Був заступником керівника фракції “Партії регіонів” та головою постійної комісії з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва та інвестиційної діяльності.

З 2011 до 2012 року був президентом волейбольного клубу “Джинестра”. У 2009-2010 роках - помічник-консультант народного депутата Олександра Анатолійовича Волкова. 2007-2009 - представник Гетьмана запорозького козацтва України.

З 2005 до 2006 року був помічником міністра транспорту та зв’язку України. У 1998-2005 роках був помічником-консультантом народного депутата Віктора Развадовського.

До того працював у приватних структурах, а також був заступником начальника УПТК у “Головукрнафтогазбуд”, обіймав посади майстра, виконроба, начальника дільниці, головного диспетчера “Міннафтогазбуду СРСР”.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю “водопостачання каналізації”.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" 17 червня 2015 - 29 серпня 2019
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

НАБУ інкримінує народному депутату Пресману О.С. заволодіння чужим майном:про наслідки державної компенсації з бюджету

  • владні зловживання: використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

На громадських засадах

  • Айзикович Михайло Якович
  • Бекеш Володимир Богданович
  • Бут Сергій Васильович
  • Вітюк Анатолій Васильович
  • Гриневич Олександр Євгенович
  • Здор Олег Васильович
  • Злотко Роман Юхимович
  • Казанцева Олена Володимирівна
  • Карнаух Наталія Олександрівна
  • Ковтун Олег Миколайович
  • Крилова Валентина Олександрівна
  • Куніцин Олексій Сергійович
  • Курлова Марія Валеріївна
  • Макушин Олександр Михайлович
  • Муцинов Володимир Вікторович
  • Салюк-Кравченко Олександр Олексійович
  • Сиротюк Руслан Миколайович
  • Сорока Світлана Борисівна
  • Табалов Артем Сергійович
  • Тріфан Ганна Олександрівна
  • Цапок Олена Петрівна
  • Чапір Дмитро Петрович
  • Чухрай Тетяна Романівна
  • Шаргородський Борис Олександрович
  • Шишова Оксана Іванівна

За строковим трудовим договором на постійній основі