Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Різаненко Павло

Різаненко Павло Олександрович

Рік народження: 1975

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 97 округу (Київська область) від партії "Голос" як безпартійний.

Народний депутат 8 скликання, обраний за 97 округом (Київська область) від “Блоку Петра Порошенка” як безпартійний. Заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

У 2012 році був обраний народним депутатом за тим же округом від партії “УДАР” як безпартійний. Був членом Комітету Верховної Ради з питань бюджету, заступником голови Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

У 2012 році став головою ГО “Громадський захист Київщини”, у 2011 - ГО “Прозоре суспільство”. У 2010 році був обраний депутатом Броварської міської ради за 20 округом від партії “Сильна Україна” як безпартійний. Був позафракційним депутатом.

З 1999 до 2007 років обіймав керівні посади в інвестиційних компаніях Москви (РФ), також був членом Ради директорів в одній з них, працював консультантом. У 1996-1999 роках був аудитором та старшим аудитором в українському підрозділі компанії “Ернст енд Янг”.

Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю “зовнішньоекономічна діяльність підприємств”, Graceland College (США) за спеціальностями “бізнес-адміністрування”, “економіка” та “математика” та Університет банківської справи НБУ за фахом “банківська справа”.

Освіта

 • 1992 - 1994
  навчався у Київському торговельно-економічному інституті за спеціальністю "Зовнішньоекономічна діяльність підприємств торгівлі, громадського харчування та сфери послуг"
 • 1996
  закінчив Грейсленд Коледж (Graceland college, Lamoni, IA, USA) та отримав диплом бакалавра гуманітарних наук (Bachelor of Arts) за двома основними спеціальностями - "Бізнес адміністрування" та "Економіка" - та однією неосновною спеціальністю - "Математика".

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 • Верховна Рада 7
 • Грудень 2012 — Листопад 2014
  УДАР

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу