Фото: Бобов Геннадій

Бобов Геннадій Борисович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка, Член Політичної Ради Партії ВІДРОДЖЕННЯ

Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 4
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 196 округу (Черкаська область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний за округом №196 (Черкаська область), безпартійний самовисуванець. Член Комітету ВРУ з питань аграрної політики і земельних відносин. Член депутатської групи “Партія Відродження”.

Обирався народним депутатом 7-го скликання від “Партії регіонів”, за тим же округом, був членом партії. З 2010 по 2012 був депутатом Черкаської обласної ради від “Партії регіонів”, на момент обрання - позапартійний.

У 2010 був довіреною особою кандидата у президенти Віктора Ющенка у ТВО №199 (Черкаська область). З 2007 року — член президії всеукраїнської профільної організації “Укрцукор”. Із 2004 року обіймає посаду генерального директора ТОВ “Панда”.

До того працював у кооперативах та комерційних підприємствах, машиністом холодильних установок у Васильківській райспоживспілці, помічником бурильника у нафтогазорозвідувальній експедиції на півострові Ямал (РФ). Герой України, Заслужений працівник промисловості України.

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 196, Черкаська область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 196
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 196, Черкаська область
    Обрано
  • 2006
    список
    Черкаська обласна рада 5-го скликання: ПППУ
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 — 24 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 20 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 6 березня 2015 — 17 червня 2015
    Група "Відродження"
  • 27 листопада 2014 — 5 березня 2015
    Група "Економічний розвиток"
  • Верховна Рада 7
  • 24 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дізнатися більше
21 грудня 2017
Законопроект 7410
21 грудня 2017
21 грудня 2017
Законопроект 4670
21 грудня 2017
Законопроект 7410
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 42,0%
прогули 58,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Народний депутат Бобов невчасно задекларував мільйони гривень девідендів

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Народний депутат Геннадій Бобов не задекларував належну його родині садибу у Швейцарії.

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу