Фото: Забродський Михайло

Забродський Михайло Віталійович

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 4 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У листопаді 2017 року був призначений командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ. У 2015 році був обраний депутатом Житомирської обласної ради першим кандидатом від БПП “Солідарність”. як безпартійний.

Член постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності

У січні 2013 року призначений командувачем 95 окремої аеромобільної бригади (м. Житомир). Восени 2009 року призначений на посаду командувача українського контингенту, що входить до складу українсько-польського миротворчого батальйону (“УкрПолбат”) в Косові.

У червні 2017 закінчив Національний університет оборони України. З 2005 по 2006 рік проходив навчання в Коледжі командування армії і Об'єднаного командування начальників штабів в США.

Закінчив Військову інженерно-космічну академію імені А.Ф.Можайського в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація). Герой України, генерал-лейтенант ЗСУ.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Приймальні Приймальні