Фото: Федорук Микола

Федорук Микола Трохимович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 3

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 201 округу (м.Чернівці) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Народного Фронту” за 201 округом (м. Чернівці) як член партії. Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

З 2013 до 2014 року був членом Політичної Ради ВО “Батьківщина”. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” за тим же округом як безпартійний.

З 1994 до 2011 року обіймав посаду Чернівецького міського голови. Під час цього був віце-президентом Асоціації міст України.

У 1987-1994 роках очолював Першотравневу у місті Чернівцях районну раду народних депутатів та її виконавчий комітет. У радянські часи працював інженером-технологом та начальником цеху на заводі “Гравітон”, а також обіймав різні керівні посади в ЛКСМУ та КПУ.

Закінчив НУ “Львівська Політехніка” за спеціальністю “напівпровідникові та електронні прилади” та Київський інститут політології і соціального управління за фахом “теорія соціально-політичних відносин”. Полковник запасу СБУ.

Кнопкодав.

Освіта

  • 1976
    Львівський політехнічний інститут, факультет електрофізики
  • 1991
    Київський інститут політології і соціального управління

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 201, Чернівецька область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 201
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 201, Чернівецька область
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Кнопкодавство

Дізнатися більше
11 липня 2018
11 липня 2018
10 липня 2018
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 96,0%
прогули 4,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу