Фото: Швайка Ігор

Швайка Ігор Олександрович

Верховна Рада 7, Свобода, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 4

Біографія

Народився 25 лютого 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр аграрної політики та продовольства України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селищі Пісочин Харківського району Харківської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 11.

Балотування

  • 2016
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: Свобода. Округ 114, Луганська область
    Не обрано
  • 2015
    мажоритарка
    Харківська міська рада - голова, 2015: Свобода
    Не обрано
  • 2015
    список №1
    Харківська міська рада 7-го скликання: Свобода
    Не обрано
  • 2014
    список №11
    Верховна Рада 8-го скликання: Свобода
    Не обрано
  • 2012
    список №8
    Верховна Рада 7-го скликання: Свобода
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Харківська міська рада - голова, 2010: Свобода
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: Свобода
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Свобода"

Посади

  • 27 лютого 2014 — 2 грудня 2014
    міністр аграрної політики та продовольства

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу