Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Адаманов Олег

Адаманов Олег Федорович

Рік народження: 1970

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

Депутат Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії "Опозиційний блок". Член партії та її фракції. Обраний головою постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.

Входить до ТОП-5 депутатів Запорізької міськради з найбільшими заробітками за 2017 рік. З 2012 року і дотепер працює директором з транспорту та логістики на ПАТ "Запоріжсталь". Раніше, з 1995 року до 2012 року, працював на ПАТ "Азовсталь" – був монтером колії та згодом став начальником Управління залізничного транспорту комбінату "Азовсталь".

До того, з 1991 по 1996 рік, навчався у "Приазовському державному технічному університеті", здобув спеціальність "Організація перевезень і управління на промисловому транспорті". Додатково, з 2004 по 2007 рік навчався в Донецькому національному університеті, отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Економічна кібернетика" та здобув кваліфікацію магістра з економічної кібернетики.

Фігурант антикорупційних публікацій: "Запорізькі депутати в судах: розкрадені мільйони та не задеклароване елітне авто". 2018 року НАЗК направило до суду 9 протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно Олега Адаманова.

За інформацією НАЗК, він несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме, не задекларував отримання прибутку загальною сумою 1,34 млн грн. Ішлося про незадекларовану зарплату.

Балотування

Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • Опозиційний блок

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Опоблоківець" Олег Адаманов "забув" задекларувати прибуток у сумі 1,34 млн грн

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу