Фото: Кобилянський Богдан

Кобилянський Богдан Миколайович

Городенківська районна рада 6, Наша Україна, мажоритарка, Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Біографія

Пpацює заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Число, місяць і рік народження - 5 квітня 1969 року. Місце народження - Івано-Франківська область, Городенківський район, с. Вікно Освіта - вища (старий термін)‚ 1993 р.‚ Тернопільський державний педагогічний інститут‚ географія‚ біологія, вчитель географії і біології; повна вища‚ магістр‚ 2001 р.‚ Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу‚ державна служба, магістр державної служби Володіння мовами - українською, російською - вільно; німецькою - читає і перекладає зі словником Нагоpоди, почесні звання Грамота Верховної Ради України “За заслуги перед українським народом” (2007 р.) Прийняття Присяги державного службовця 15.04.1998 р. Ранг державного службовця - 5 (01.10.2015). Загальний стаж роботи - з 27.12.1986 року. Стаж державної служби - з 31.06.1996 року. Депутат Городенківської районної ради V, VI скликань, депутат Івано-Франківської обласної ради VII скликання. Трудова діяльність 09.1986 – 07.1987 - студент Тернопільського державного педагогічного інституту; м. Тернопіль. 07.1987 – 05.1989 - служба у війську; м. Свалява Закарпатської області. 05.1989 – 06.1993 - студент Тернопільського державного педагогічного інституту; м. Тернопіль. 08.1993 – 09.1994 вчитель географії та фізичної культури Бачманівської ЗОШ І-ІІ ступенів; с. Бачманівка Славутського району Хмельницької області. 09.1994 – 08.1996 - заступник директора з навчально-виховної роботи Бачманівської ЗОШ І-ІІ ступенів; с. Бачманівка Славутського району Хмельницької області. 09.1996 – 08.1997 - вчитель географії Незвиської ЗОШ І-ІІІ ступенів; с. Незвисько Городенківського району Івано-Франківської області. 09.1997 – 01.1998 - тимчасово не працював. 01.1998 – 04.1998 - вчитель географії Незвиської ЗОШ І-ІІІ ступенів; с. Незвисько Городенківського району Івано-Франківської області. 04.1998 – 03.2005 Вікнянський сільський голова; с. Вікно Городенківського району Івано-Франківської області. 03.2005 – 05.2006 - голова Городенківської районної державної адміністрації; м. Городенка Івано-Франківської області. 05.2006 – 10.2015 - голова Городенківської районної ради; м. Городенка Івано-Франківської області. 10.2015 – 04.2017 - голова Городенківської районної державної адміністрації; м. Городенка Івано-Франківської області. 04.2017 до цього часу - заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації; м.Івано-Франківськ.

Балотування

  • 2015
    мажоритарка
    Івано-Франківська обласна рада 7-го скликання: ЄС. Округ 13
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Городенківська районна рада 6-го скликання: Наша Україна
    Обрано
  • 2006
    Городенківська районна рада 5-го скликання
    Обрано

Посади

  • 15 квітня 2017 — ...
    Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
  • 25 жовтня 2015 — 15 квітня 2017
    Голова Городенківської районної державної адміністрації
  • 15 травня 2006 — 25 жовтня 2015
    Голова Городенківської районної ради
  • 15 березня 2005 — 15 травня 2006
    Голова Городенківської районної державної адміністрації
  • 1 квітня 1998 — 15 березня 2005
    Вікнянський сільський голова (Городенківський район Івано-Франківської області)

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу