Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Синяговський Тарас

Синяговський Тарас Вікторович

Рік народження: 1978

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

З 2015 року обраний депутатом Полтавської міської ради 7-го скликання, висунутий від Полтавської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування.

З 2015 року навчається в Полтавському університеті споживчої кооперації на магістратурі (за спеціальністю — місцеве самоврядування). У 2009 році закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка (за спеціальністю інженер-будівельник). У 2004 році закінчив Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва (за спеціальністю — механік).

З 2012 по 2014 рік — працював виконробом у приватних підприємців. З 2006 по 2012 рік — слюсар-складальник в УБК БМФ "Укргазпромбуд". У 1996-1997 роках проходив військову службу в ЗСУ. Трудову діяльність розпочав у 1993 р. в науково-дослідному інституті "УкрСхідГІІНТІЗ".

Балотування

Фракції

  • Полтавська міська рада 7
  • ВО "Свобода"

Читайте на ЧЕСНО

Країни різні, агітація однакова. Як політики відкривають відремонтовані дороги та роздають корів

Країни різні, агітація однакова. Як політики відкривають відремонтовані дороги та роздають корів

Напередодні дня Києва мер міста Віталій Кличко відкрив новий пішохідний міст. Цього разу без офіційних урочистостей та випробувань на міцність шляхом стрибкі...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу