Фото: Бурбак Максим

Бурбак Максим Юрійович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, мажоритарка, Член Координаційної ради партії НАРОДНИЙ ФРОНТ

Характеристики політика

  • ФАРи: 2

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 204 округу (Чернівецька область) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Народний Фронт” за округом №204 (Чернівецька область). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Голова фракції "Народний Фронт". Голова ГО “Міжрегіональна аграрна спілка”.

З лютого до грудня 2014 року обіймав посаду міністра інфраструктури. У 2012 році обирався народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№43 у списку).

З 2010 по 2012 рік був депутатом Чернівецької обласної ради, голова фракції “Фронту змін”, обраний від цієї партії за 50 мажоритарним округом (м.Чернівці), був головою Чернівецької обласної організації “Фронту Змін”.

З 2008 року - в.о. директора ТОВ “Буковина Авто Альянс”. До того займався комерційною діяльністю. Закінчив ЧНУ ім.Ю.Федьковича за спеціальністю “правознавство”.

Фігурант антикорупційного розслідування – у 2014 році не задекларував бізнес дружини.

Освіта

  • 1998
    Закінчив Чернівецький державний університет, юридичний факультет.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 204, Чернівецька область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 204
    Обрано
  • 2012
    список №43
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Чернівецька обласна рада 6-го скликання: Фронт змін. Округ 50
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 93,0%
прогули 7,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • 27 лютого 2014 — 2 грудня 2014
    міністр інфраструктури

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу