Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Петров Дмитро

Петров Дмитро Владиславович

Рік народження: 1968

Опис політика

Із 2015 року депутат Полтавської міської ради 7-го скликання, висунутий від Полтавської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". Член постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту,розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

З 2015 року - голова Київського районного осередку партії ВО "Батьківщина". Директор ПП. 2014 рік - друга вища освіта, закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка.

З 2013 року - член ветеранів Збройних Сил при військовому інституті зв’язку. Голова Київського районного у м. Полтава осередку партії ВО "Батьківщина". З 2009 року - член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". З 2009 року - голова профспілкової організації підприємців малого та середнього бізнесу.

У 2008 році - член Полтавської міської профспілки працівників харчової та переробної промисловості. У 2000 році закінчив Полтавський кооперативний інститут та отримав спеціальність "Менеджмент невиробничої діяльності".

З 1998 року приватний підприємець (основний напрямок діяльності: роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами). У 1993 році був ініціатором створення ТОВ "Дукат", де і працював на посаді генерального директора до 1999 року.

1986 рік - закінчив середнє професійно-технічне училище №10 за спеціальністю "Слюсар - інструментальник", після якого працював слюсарем у літейному цеху Полтавського автоагрегатного заводу.

Балотування

Фракції

  • Полтавська міська рада 7
  • Період не вказано
    ВО "Батьківщина"

Читайте на ЧЕСНО

Як Зеленський "підвішує" закони. Чи дотримується президент Конституції?

Як Зеленський "підвішує" закони. Чи дотримується президент Конституції?

30 законодавчих ініціатив очікують на підпис чи вето президента. Один із них очікує з 2019 року. Це при тому, що Конституція дає на це 15 днів. Деякі проєкти...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу