Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

У 2019 безуспішно балотувався до Верховної Ради України від “Європейської солідарності”  по одномандатному округу № 216 м. Київ. 

У 2015-му році обраний депутатом Київської міської ради від БПП “Солідарність” по 86 округу Оболонського району. Член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Очолив рейтинг найбагатших депутатів Київради, хоча і не відображає у декларації власні доходи, готівкою має по кілька мільйонів готівкою та на банківських рахунках у різній валюті.

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі утримався. 

Від 2013 року він є членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Окрім роботи в Київраді, кандидат керує кількома компаніями, зокрема й ТОВ "АФ-Лізинг", що зазначене як місце його роботи на сайті ЦВК. Також Левін захоплюється футболом, є президентом ФК "Десна". 

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні “ГОЛОС” за адресою: м. Київ, бульвар Кольцова, 14-е, група приміщень № 400. Телефон: (044) 500-16-05.

Помічники-консультанти: Дектярьов Віктор Миколайович, Іголкін Ігор Васильович, Маковецький Михайло Миколайович, Ярох Владислав Миколайович.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Період не вказано
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу