Фото: Буділов Михайло

Буділов Михайло Михайлович


Опис політика

У 2015-му році обраний депутатом Київської міської ради від “Свободи” по територіальному виборчому округу №41 багатомандатного виборчого округу м. Києва. Депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Член постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

Працював помічником народного депутата 7-го скликання Андрія Іллєнка на громадських засадах. Працював помічником народного депутата 8-го скликання Андрія Іллєнка на платній основі.

Буділов був помічений у непрямому підкупі виборців. Він запрошував киян у театр ім. Івана Франка, де працює його колега по фракції Богдан Бенюк. У 2016 році Буділов катав виборців на кораблику по Дніпру.


Згідно моніторингу ЧЕСНО, Буділов у 2017 році був серед числа найопозиційніших депутатів. Він голосував проти або утримався за 30% питань.

Освіта. Із 2010 по 2014 рік проходив навчання у Вищому навчальному закладі "Київський медичний коледж №3" та отримав освітньо-кваліфікаційний ступінь "Молодший спеціаліст".

Із 2014 року по 2018 навчався у Київському національному лінгвістичному університеті на факультеті "Економіка та право" за юридичною спеціальністю із поглибленим вивченням іноземних мов та отримав освітньо-кваліфікаційний ступінь "Бакалавр".

Навчається у Київському Національному Лінгвістичному Університеті на факультеті "Економіка та право" за напрямом "Менеджмент", в Інституті післядипломної освіти Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування".

Громадська приймальня: 02090, м. Київ, вулиця Харківське шосе, корпус/блок 1.

Телефон: (044) 578-04-02.

Керівник: Семенюк Олександр Юрійович.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "СОКІЛ СВОБОДИ" (ідентифікаційний код 39199803).

Керівник: Андрійко Руслан Юрійович.

Помічники-консультанти:

  • Кондрюк Максим Сергійович

  • Любарська Тетяна Валентинівна

  • Семенюк Олександр Юрійович

  • Чепіга Ігор Миколайович


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Свобода"

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні