Фото: Яловий Костянтин

Яловий Костянтин Володимирович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули
  • Гречкосійство Гречкосійство

Опис політика

У 2015 обраний депутатом Київради по 119 округу  Шевченківського району від Української партії “Єдність”. Голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Вперше виборці обрали до Київради Ялового у 2014, як самовисуванця.

Неодноразово був помічником-консультантом нардепів ВРУ різних скликань. У 6-му скликанні отримав статус помічника на платній основі Василя Шпака та на громадських засадах Володимира Герасимчука від Блоку Литвина. У парламенті 7-го скликання був помічником Євгена Карташова, нардепа від Партії Регіонів.

З червня по серпень 2014 – директор департаменту комунальної власності м.Києва. 2011-2014 роки – керівник апарату Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі був відсутній.

На одному з засідань Київради замість депутата від “Єдності” Ігоря Кісільова у сесійній залі проголосував помічник депутата Костянтина Ялового - В’ячеслав Боядін.

За каденцію не раз був помічений у “гречкосійстві”: катав виборців на прогулочному катері по Дніпру, від його імені організовували Новорічні гуляння для дітей. 

Депутат задекларував колекцію з 400 черепах. Його дружина - донька екс-нардепа Пилипишина, який за свого депутатства підтримав диктаторські “закони 16 січня”, збирає дзвіночки.

Входить до ТОП-5 найбагатших депутатів Київради за рівнем доходів.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "Розвитку інноваційних технологій та впровадження енергозбереження" за адресою: м.Київ, вул.Салютна, буд.4-а, телефон: 599-95-55. Графік роботи приймальні: Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця з 10.00 до 18.00.

Помічники-консультанти: Богомаз Ігор Володимирович, Машкова-Дейнеженко Інесса Вікторівна.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Єдність

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні