Фото: Ткаченко Олександр

Ткаченко Олександр Миколайович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 7 липня 1998 - 21 січня 2000 Голова Верховної Ради
  • 25 травня 1994 - 14 квітня 1998 Перший заступник Голови Верховної Ради
  • 24 серпня 1991 - 25 лютого 1992 Державний міністр з питань аграрної політики та продовольства - Міністр сільського господарства
  • 21 травня 1991 - 23 серпня 1991 Державний міністр з питань аграрної політики та продовольства - Міністр сільського господарства УРСР
  • 18 липня 1990 - 20 травня 1991 Перший заступник Голови Ради міністрів УРСР