Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Марчук Євген

Марчук Євген Кирилович

Верховна Рада 3-го скликання: СДПУ (о). Член Політичної Ради Партії СИЛА І ЧЕСТЬ

Рік народження: 1941

Балотування

Посади

  • 25 червня 2003 — 23 вересня 2004
    Міністр оборони
  • 8 червня 1995 — 27 травня 1996
    Прем'єр-міністр
  • 31 жовтня 1994 — 8 червня 1995
    Перший віце-прем'єр-міністр
  • 1 липня 1994 — 31 жовтня 1994
    Віце-прем'єр-міністр
  • 14 лютого 1992 — 11 липня 1994
    Голова Служби Безпеки
  • 24 серпня 1991 — 25 лютого 1992
    Державний міністр з питань оборони, національної безпеки та надзвичайних ситуацій
  • 5 червня 1991 — 23 серпня 1991
    Державний міністр з питань оборони, національної безпеки та надзвичайних ситуацій УРСР

Посади у партіях

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу