Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ротова Альона Іллівна
Фото: Ротова Альона

Ротова Альона Іллівна

Рік народження: 1961

Державна зрада

Опис політика

Депутатка Херсонської ради від партії ОПЗЖ

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту

9 червня 2022 року за матеріалами Управління Служби безпеки України в Херсонській області Ротовій Альоні повідомлено про підозру у державній зраді. Слідством встановлено, що з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну вона добровільно контактує з представниками фсб рф. На вимогу загарбників складала списки з установчими даними місцевих українських патріотів. Паралельно із виконанням інструкцій від представників фсб рф щодо збору інформації про підрозділи ЗСУ та плани протистояння українських військових агресії рф, продовжує свою фінансово-господарську діяльність на території обласного центру. Співпрацюючи з ворогом їй вдалося зберегти свій бізнес і наразі вона продовжує збагачуватися на стражданнях херсонців.

У 2020 році - балотувалася на місцевих виборах від партії "ОПЗЖ" до Херсонської міської ради, обрано.

У 2015 році - балотувалася на місцевих виборах від партії "Наш край" до Херсонської обласної ради та до Херсонської міської ради, не обрано.

Керівниця ПП "ЛИНЭКО", Херсонська міська громадська організація "Херсонці", ТОВ "Поліс", ПП "Блага" та Фермерське господарство "Збур’ївське".

Народилася 20 липня 1961 року у місті Григоріополь, Молдова.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу