Здати зрадника

Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Діордіца Назар Русланович  (Макс Назаров)
Фото: Діордіца Назар Русланович  (Макс Назаров)

Діордіца Назар Русланович (Макс Назаров)

Ведучий телеканалу "Наш"

Рік народження: 1990

Фігурант Реєстру зрадників

  • ФАР
    Проросійська пропаганда. Легітимізація російських бойовиків на Донбасі. Звинувачення України у загостренні конфлікту з РФ.

Опис

Проросійський пропагандист, ведучий телканалу "Наш", відомий під псевдонімом "Макс Назаров".

У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення росії, створив Ютуб-канал, де змінив риторику на нібито проукраїнську. Проте, в якості експертів кликав фігурантів Реєстру держзрадників Чаплигу та Співака. Також одним з експертів був Пальчевський, який назвав війну "спеціальною військовою операцією" та звинуватив у ній Захід та "англо-саксів".

Діордіца їздив у Ірпінь, після його звільнення та виклав фото зруйнованих будинків з підписом "ці фото для вас у безпечній Європі", натякаючи на українців, що змушені були виїхати з країни через війну.

Також має телеграм-канал "наглий".

У 2021 році, під час загострення російсько-української війни, Діордіца допомагав звинуватити в цьому Україну. Він казав, що росіяни логічно пояснюють скупчення власних військ на кордоні, бо Україна "провокує" можливим вступом в НАТО.

Також поширював фейки про утиски російської мови та нацизм, розпалював ненависть між українцями, звинувачуючи жителів Львову у вандалізмі.

У 2020 році став відповідальним за включення у прямий ефір токшоу "представника" російських бойовиків - Родіона Мірошника, який казав про "громадянську війну" і заперечував, що Донбас — це Україна.

Того ж року запитував, для чого купувати газ у Європі, якщо його можна брати дешевше з росії. Казав, що вакцина "Спутник V" краща за Pfizer і AstraZeneca. Цитував позицію, що санкції проти росії — це "русофобський світовий тренд" та заперечував, що росія — сторона конфлікту. Заперечував, що на Донбасі є регулярні російські війська та виправдовував російську агресію.

В ефірах на каналі "Наш" Діордіца легітимізував російських бойовиків, поширював маніпуляції про їхні підписи під мінськими домовленостями, заперечував, що так звані народні республіки визнані терористичними організаціями та доводив, що Україна веде перемовини з "представниками тих республік". Крім того, стверджував, що українці  з тимчасово окупованих територій краще оберуть путіна, ніж Україну.

У 2019 став ведучим каналу "Наш", що належав Євгенію Мураєву.

Був виключений зі складу Ради громадського контролю НАБУ за накрутку голосів. 

Мав роль у серіалі "Слуга народу". Наприкінці третьої частини серіалу "грав" журналіста, який розповідав про неймовірні успіхи президента.

У 2015-2018 роках працював на телеканалі NewsOne, що належав до орбіти Віктора Медведчука, і підпав під санкції РНБО.

У 2013-2018 роках працював ведучим на музичному радіо NRJ UA (раніше відомому як "Європа Плас").

З 2009 до 2013 рік працював програмним директором та ведучим на Першотравневій радіостанції "Твій Всесвіт", а також на однойменному телеканалі.

У 2008 році Назаров у знімався у політичній рекламі представниці Партії регіонів на виборах мера міста Первомайськ Дромашко Людмили Григорівни. Вона виграла й обіймала посаду до 2020 року. 

Закінчив київську Академію праці та соціальних відносин (АТІСО) за спеціальністю конституційне, адміністративне та фінансове права.

Народився 11 вересня 1990 року у місті Первомайську Миколаївської області.