Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 31 сiчня 1965 року в смт Кулиничі Харківського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань діяльності та організації органів прокуратури, державного захисту визначених законом осіб Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 18 листопада 2016 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Відродження" 18 листопада 2016 - 17 червня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Бернацький Андрій Анатолійович
  • Дроніна Ірина Олександрівна
  • Заколодяжний Владислав Дмитрович
  • Карнаушенко Олександр Сергійович
  • Косткіна Юлія Олександрівна
  • Мельник Костянтин Костянтинович
  • Пащенко Анатолій Олексійович
  • Погребняк Вадим Анатолійович

Невідомо

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Степанова Олена Анатоліївна