Фото: Домбровський Олександр

Домбровський Олександр Георгійович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

 • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за округом №11 (Вінницька область). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. У 2014 році став радником президента Петра Порошенка.

У 2012 обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання як безпартійний самовисуванець за 11 округом (Вінницька область). 8 лютого 2013 року Вищий адміністративний суд України визнав недостовірними результати виборів народного депутата за округом № 11, Домбровський втратив мандат, але вже 22 лютого 2014 року ВР відновила його статус.

У 2010 році був обраний депутатом Вінницької обласної ради від партії “Єдність” за 14 округом (Калинівський район), був безпартійним. Також пройшов до обласної ради за партійним списком. У 2006 році балотувався до Вінницької обласної та міської рад за списками “Народного Союзу “Наша Україна”. Під час каденції президента Віктора Ющенка Домбровський був членом Політради цієї партії.

З 2002 по 2005 обіймав посаду Вінницького міського голови, а з 2005 по 2010 – голова Вінницької ОДА. У 1998 році був обраний депутатом Вінницької міської ради за 24 мажоритарним округом, у тому ж році балотувався до Верховної Ради від Народно-демократичної партії номером 105 у списку, був членом партії.

У 2011-2012 роках був провідним науковим співробітником в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України. 2010-2011 роки - голова Наглядової ради Вінницького міського БФ “Фонд розвитку муніципальних реформ”.

До цього обіймав керівні посади у комерційних та державних підприємствах, очолював Вінницький регіональний бізнес-центр та Подільський центр ділового співробітництва, обіймав керівні посади у місцевих осередках ЛКСМУ, був лаборантом та дослідником у ВНТУ.

Закінчив факультет автоматики та телемеханіки Вінницького національного технічного університету, аспірантуру у тому ж університеті. Також закінчив КІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “Міжнародні валютно-кредитні відносини”. Кандидат економічних наук.

Кнопкодав.


Освіта

 • 1984 закінчив Вінницький політехнічний інститут, за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка»
 • 2003 отримав другу вищу освіту в Інституті міжнародних відносин Національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Міжнародні валютно-кредитні відносини»
 • 2004 захистив кандидатську дисертацію в Інституті світової економіки та міжнародних відносин при Національній академії наук України та здобув ступінь кандидата економічних наук

Балотування Балотування


Фракції Фракції

 • Верховна Рада 8
 • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 • Верховна Рада 7
 • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

 • Верховна Рада 8
 • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

 • Коцюба Валерій Васильович