Фото: Домбровський Олександр

Домбровський Олександр Георгійович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від “Блоку Петра Порошенка” за округом №11 (Вінницька область). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. У 2014 році став радником президента Петра Порошенка.

У 2012 обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання як безпартійний самовисуванець за 11 округом (Вінницька область). 8 лютого 2013 року Вищий адміністративний суд України визнав недостовірними результати виборів народного депутата за округом № 11, Домбровський втратив мандат, але вже 22 лютого 2014 року ВР відновила його статус.

У 2010 році був обраний депутатом Вінницької обласної ради від партії “Єдність” за 14 округом (Калинівський район), був безпартійним. Також пройшов до обласної ради за партійним списком. У 2006 році балотувався до Вінницької обласної та міської рад за списками “Народного Союзу “Наша Україна”, був обраний до обласної ради. Під час каденції президента Віктора Ющенка Домбровський був членом Політради цієї партії.

З 2002 по 2005 обіймав посаду Вінницького міського голови, а з 2005 по 2010 – голова Вінницької ОДА. У 1998 році був обраний депутатом Вінницької міської ради за 24 мажоритарним округом, у тому ж році балотувався до Верховної Ради від Народно-демократичної партії номером 105 у списку, був членом партії. До того двічі був депутатом Вінницької міської ради.

У 2011-2012 роках був провідним науковим співробітником в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України. 2010-2011 роки - голова Наглядової ради Вінницького міського БФ “Фонд розвитку муніципальних реформ”.

До цього обіймав керівні посади у комерційних та державних підприємствах, очолював Вінницький регіональний бізнес-центр та Подільський центр ділового співробітництва, обіймав керівні посади у місцевих осередках ЛКСМУ, був лаборантом та дослідником у ВНТУ.

Закінчив факультет автоматики та телемеханіки Вінницького національного технічного університету, аспірантуру у тому ж університеті. Також закінчив КІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “Міжнародні валютно-кредитні відносини”. Кандидат економічних наук.

Кнопкодав.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Коцюба Валерій Васильович

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах