Фото: Березін Максим

Березін Максим Юрійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 151 округу (Полтавська область) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У 2016 році балотувався до Верховної Ради на проміжних виборах по тому ж округу від “Європейської партії України” як її член.

З 2016 року - директор КП “Муніципальна варта” Кременчуцької міської ради, заступник голови та співзасновник ГО “Природо-екологічний контроль, заступник голови з міжнародних відносин ГО “Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій”. 

У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях АТО у складі ЗСУ. З 2012 до 2015 року працював старшим вихователем у Кременчуцькому ліцеї з поглибленою військово-фізичною підготовкою.

2010-2012 роки - працював у Кременчуцькому міському відділенні Міжнародного товариства прав людини. У 2005-2010 роках - слідчий ДАІ Міністерства внутрішніх справ України.

Кандидат у майстри спорту з хортингу.

Закінчив Кременчуцький льотний коледж, де здобув спеціальність “пілот гелікоптера”. Вищу освіту отримав у Київському Національному авіаційному університеті за фахом “інженер-механік”, також закінчив Сумський Державний Університет за спеціальністю “публічне управління та адміністрування”.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Максим Березін е-декларацію за 2016 рік подав несвоєчасно та не декларує місце проживання сім'ї

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю