Фото: Железняк Ярослав

Железняк Ярослав Іванович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Голос” номером 4 у списку як член партії. Заступник голови однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Заступник керівника виборчого штабу партії “Голос” на парламентських виборах 2019 року.

Є спеціалістом у сфері GR, адвокації та комунікацій. З 2017 року - радник прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з парламентських відносин, з 2016 року працював у стратегічній консультативній групі з підтримки реформ в Україні (SAGSUR).

З 2015 року працював радником з питань уряду та парламентських відносин Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

У 2014-2015 роках був радником з питань уряду та членом ради директорів компанії “Anheuser-Busch Inbev”. З 2010 до 2014 року - старший радник з питань уряду у “Kesarev Consulting”.

У 8 скликанні Верховної Ради є помічником-консультантом на громадських засадах народної депутатки Вікторії Пташник, у 6 скликанні виконував аналогічну роль в Олексія Плотнікова.

Є керівником ГО “Агенція інноваційної демократії”. Викладає у Київській Школі Економіки (KSE), експерт Американської торговельної палати.

Закінчив ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародний бізнес” та Інститут права Верховної Ради України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Голос

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

Помічники Помічники

Статуси помічника