Фото: Пташник Вікторія

Пташник Вікторія Юріївна


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2020 році знову балотувалася до Верховної Ради 9 скликання на проміжних виборах народного депутата по 179-му мажоритарному округу, що на Харківщині. Безпартійна, однак суб'єктом висування стала партія “Європейська Солідарність”.

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради 9 скликання по 223 округу (Шевченківський район міста Києва) від партії "Голос" як безпартійна. Однак до парламенту не пройшла. 

Народна депутатка України, обрана від “Об’єднання “Самопоміч” (№23 у списку) як безпартійна. Членкиня Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

У вересні 2015 року була виключена з фракції “Самопомочі” за підтримку законопроекту про децентралізацію, після того позафракційна. Членкиня МФО “Єврооптимісти” та “Рівні можливості”.

У 2019 році стала однією зі співзасновниць громадсько-політичної платформи “Євроатлантичний порядок денний для України”. У 2016 році була співголовою партії “Демократичний Альянс”, але у 2017 році вийшла з неї.

Координаторка групи “Закон і порядок” громадської платформи “Нова Країна”. Членкиня ради комітету з конкуренційного права Асоціації правників України, була членкинею її Правничої Асамблеї.

Членкиня громадської ради при Антимонопольному комітеті України, заступниця голови Комітету з недобросовісної конкуренції Громадської ради при АМКУ.

У 2013-2014 роках була засновницею та пані партнером юридичної фірми “Дроіт”. З 2011 до 2013 року була асоційованим пані партнером юридичної компанії “Правовий альянс”.

До того була молодшою юристкою, пані партнером у юридичній фірмі, молодшою юрисконсульткою та керівницею юридичного відділу банку. З 2006 року має свідоцтво адвокатки.

Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 2 вересня 2015 Обʼєднання "Самопоміч"
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань економічної політики

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Артемʼєва Ольга Вячеславівна
  • Доленко Іван Володимирович
  • Захаренко Марія Олександрівна

На громадських засадах