Фото: Мороз Володимир

Мороз Володимир Вікторович


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” за виборчим округом №59 (Донецька область). Член партії “Опозиційна платформа - За життя”. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

З 2014 до 2019 року обіймав посаду голови Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області. У 2010-2014 роках - був заступником голови Курахівської міської ради з питань житлово-комунального господарства та благоустрою міста.

З 2005 до 2010 року обіймав посаду заступника директора ТОВ “Променергобуд”. У 2000-2005 роках - заступник начальника БМУ “Кураховенергобуд”. З 1997 до 2000 року був заступником директора з постачання АТЗТ “Донагросервіс”, м.Курахове. 

Раніше працював електрогазозварником ручної зварки 3-го і 4-го розряду котельних та пилепідготовчих цехів ТЕС МПМ “Екологія”, електрогазозварником ручної зварки 3-го розряду котельного цеху №1 та вантажником паливно-транспортного цеху Курахівської ГРЕС.

Закінчив Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури і Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Посади Посади

  • Голова Мар'їнської районної державної адміністрації Донецької області
  • Заступник голови Курахівської міської ради