Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шандор Федір

Шандор Федір Федорович

Рік народження: 1975

Опис політика

Депутат Закарпатської обласної ради 8 скликання від партіїСлуга народу”.

У 2023 році в Ужгороді встановили мініскульптуру “Професор з окопу” присвячену Федору Шандору.

У 2022 році під час повномасштабного вторгнення росії Федір Шандор вступив до 68 батальйону 101-ї бригади Закарпатської ТрО. Читав лекції студентам, перебуваючи в окопі.

У 2021 році став головою постійної комісії обласної ради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села Закарпатської обласної ради 8 скликання.

У 2020 році Шандор обраний депутатом Закарпатської обласної ради 8 скликання від партії “Слуга народу”. Призначений заступником голови постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації. Став головою постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Цього ж року балотувався до Ужгородської міської ради 8 скликання  від партії “Слуга народу”, не обрано.

Доктор філософських наук, кандидат соціологічних наук, професор УжНУ, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ, проректор УжНУ, молодший співробітником НДІ Карпатознавства, а також за сумісництвом  – вчитель історії у ЗОШ №2 м. Ужгород.

Академік Академії вищої освіти України, член-кореспондент Академії політичних наук України, туризмознавець, експерт з розвитку туризму, Президент Закарпатської туристичної організації “Закарпаття”.

Був помічником народного депутата 4 скликання Климпуша Ореста Дмитровича (самовисуванця) на громадських засадах та депутата 7 скликання Мошака Сергія Миколайовича (від Партії Регіонів) на громадських засадах.

У 2008 році став почесним працівником туризму України. 

Займався підприємницькою діяльністю.

У 1997 році закінчив історичний та у 2002 році юридичний факультет Ужгородського національного університету.

Народився 10 червня 1975 року.

 

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу