Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Король Петро

Король Петро Петрович

Рік народження: 1986

Характеристики політика

  • Кандидат на відкликання

Опис політика

У 2021 році під час маркерних голосувань підтримав забудову запав біля Романівки та Стоянки, забудову табору “Восток”, а також голосував за зміну статусу лісу й переведення його у ландшафтний парк “Потоки”, що передбачає забудову. Окрім цього, голосував за придбання за завищеною ціною нежитлового приміщення у забудовника, який наближений до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Відповідно політик, згідно з методологією Руху ЧЕСНО, став кандидатом на відкликання.

З 2020 року депутат політичної партії “Нові обличчя” у Ірпінській міській раді

Перед новорічно-різдвяними святами в грудні 2019 року влаштували в ірпінській школі №17 вечорниці для людей похилого віку, які включали і розпивання спиртних напоїв. В той самий час в школі тривало навчання. 

Брав участь у “сходці” ірпінських чиновників-корупціонерів з ексмером Володимиром Карплюком у Варшаві влітку 2019 року.

В квітні 2019 року стало відомо, що приміщення комунального моргу передають в оренду ФОПу Петра Короля старшого. 

У 2019 його батько розбив новеньку іномарку, потрапивши в ДТП через водіння в нетверезому стані

Рейтинг виконаних обіцянок за 2021 рік.

В 2019 році придбав дві автівки загальною оціночною вартістю в майже мільйон гривень. 

Наприкінці 2018-го року проголосував за зміну цільового призначення ділянок на заплаві річки Ірпінь і розпочав там масштабне незаконне будівництво ЖК “Синергія Сіті”, що наразі знаходиться під арештом.

Голосував за нищівний Генплан наприкінці 2018 року, що незаконно розширив межі Ірпеня та дозволив нищівну забудову зелених зон. 

З порушеннями встановив у 2018-му кав’ярню на автобусній зупинці біля парку Стельмаха та пізніше намагався незаконно прилаштувати до неї літню терасу.

У 2018 році разом зі ще одним депутатом ІМР  Ігорем Оверко розкидали дітям подарунки зі своїм ім’ям, перетворивши дитяче свято на власний піар. Це був лише один з багатьох випадків, коли депутати з “Нових облич” використовували дітей заради піару.

В декларації за 2018 рік вказано 4 земельні ділянки, одна квартира та один будинок, 2 об’єкти незавершеного будівництва, заощадження та активи – 89 тисяч доларів та понад 1 мільйон гривень. Доходу Король задекларував на понад 900 тисяч гривень.

Король вказує у своїх деклараціях всіх членів своєї родини, включаючи навіть братів та діда. Відповідно, в декларації мали бути вказані доходи усіх членів родини. Але доходи депутат декларує лише свої та дружини.

На виборах у 2015 році балотувався від партії “УКРОП” та отримав мандат в Ірпінській міській раді. На момент балотування працював наглядачем ірпінського кладовища.

Батько Петра Короля – Петро Король старший володіє бізнесом з надання ритуальних послуг “Пам’ять King” та вважається монополістом в Ірпені. За неофіційними даними Петро Король молодний бере безпосередню участь у веденні цього бізнесу, де за допомогою зв’язків в міській владі, а також поліції та лікарні Королі роками надають послуги без відповідних документів, а зі своїми конкурентами влаштовують розбірки зі зброєю, як це було в 2019 році. 

Балотування

Кандидат на відкликання

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу