Фото: Бойченко Вадим

Бойченко Вадим Сергійович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради від партії “Опозиційний Блок” 5 номером у списку як безпартійний. У 2015 році був обраний Маріупольським міським головою як безпартійний самовисуванець.

У 2013-2015 роках був членом виконавчого комітету Маріупольської міської ради, а також працював на Маріупольському металургійному комбінаті ім.Ілліча, де пройшов шлях від заступника генерального директора з розвитку до директора з персоналу та соціальних питань.

З 2010 до 2015 року пройшов шлях від експерта з кадрів та мотивації до начальника управління Дирекції з персоналу у ТОВ “Метінвест Холдинг”.

1995-2010 роки - пройшов шлях від помічника машиніста тепловозу до начальника відділу транспортних цехів служби заступника директора з мотивації у ВАТ “Металургійний комбінат “Азовсталь”.

Закінчив Приазовський державний технічний університет за спеціальністю “інженер транспортних технологій” та отримав ступінь МВА у Донецькому національному університеті. Також закінчив “Школу мерів”, курси “Відповідальне лідерство” від The Aspen Institute Kyiv та "Стратегічна програма розвитку" від Французької бізнес-школи INSEAD.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Посади Посади

  • з 29 листопада 2015 - ... Маріупольський міський голова

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Влада Маріуполя виділила майже 2 мільйони гривень на річну підписку газети без тендеру

  • тендерні махінації: необґрунтоване проведення закупівлі "в одного учасника"